Kdy a kde se můžeme potkat?

Icon

V letošním roce jsem se již mohli potkat na veletrhu pracovních příložitostí na ČVUT. Pokud jsi se s námi chtěl/a pobavit a neměl/a jsi možnost se dostavit, nezoufej, můžeš nás ještě potkat 24.3. na VŠE a 8.4. na VŠCHT. Pokud se chceš dozvědět o naší společnosti více, neváhej se zastavit na našich stáncích.

Přítomní zástupci naší společnosti Ti rádi poskytnou informace o tom, na co se naše společnost zaměřuje a případně Ti také rádi sdělí, jaké lidi hledáme. Vždy je na stáncích s námi zástupce HR, který ochotně předá informace o otevřených pozicích a průběhu náboru.
Pokud si některý z pracovních veletrhů vybereš, rádi Tě na našem stánku přivítáme. Budeme se těšit na viděnou!

Your Internet Explorer is outdated.

This website can not be viewed with your browser!

Upgrade your browser to the latest version (Internet Explorer) or install another browser, like Firefox or Google Chrome