Společnost MSD IT Global Innovation Center zařazena do žebříčku nejatraktivnějších zaměstnavatelů

Icon

Po prvním roce svého působení na české scéně se společnost MSD IT Global Innovation Center zařadila do žebříčku nejatraktivnějších zaměstnavatelů. Do průzkum Czech Republic’s Most Attractive Employers byly zahrnuty výsledky od 13 399 IT studentů z 67 českých univerzit. Jsme opravdu velmi hrdí na to, že jsme během takto krátké doby dosáhli takového úspěchu. Děkujeme!
Pokud se chcete o průzkumu dozvědět více, klikněte ZDE.

Related news

It’s Time to Give Back!
API meetup at MSD
Humans of MSD – Jussi
We launched MSD Rainbow Alliance
Goals for a Good Cause

Your Internet Explorer is outdated.

This website can not be viewed with your browser!

Upgrade your browser to the latest version (Internet Explorer) or install another browser, like Firefox or Google Chrome