Zástupkyně společnosti MSD se ve Washingtonu setkala s velvyslancem ČR v USA

Icon

Zástupkyně společnosti MSD, Anne Spoldi, Executive Director, IT Strategy Realization byla minulý týden pozvána na slavnostní večeři pro americké investory, kteří působí v České republice. Setkání se zúčastnilo celkem osmnáct společností z oblasti letectví, farmacie, ICT a dalších moderních oborů. Mezi přítomnými byl i velvyslanec České republiky v USA Petr Gandalovič, náměstek ministra zahraničních věčí ČR Martin Tlapa a generální ředitel agentury CzechInvest Karel Kučera.
Naše společnost se řadí mezi významné americké investory, proto se během večeře probírala i témata týkající se spokonenosti s investičním prostředím a případně i možnosti dalšího růstu na tuzemském trhu.

Your Internet Explorer is outdated.

This website can not be viewed with your browser!

Upgrade your browser to the latest version (Internet Explorer) or install another browser, like Firefox or Google Chrome